Rekvalifikační a vzdělávací kurzy

Rekvalifikační kurz účetnictví

Přehled vyučovaných témat, nejbližší termíny, přihláška.

shadow

Rekvalifikační kurz daňový specialista

Přehled vyučovaných témat, nejbližší termíny, přihláška.

shadow

Kurz mzdového
účetnictví

Přehled vyučovaných témat, nejbližší termíny, přihláška.

shadow

Kurz daňové evidence

Přehled vyučovaných témat, nejbližší termíny, přihláška.

shadow

Nabídka rekvalifikačních a vzdělávacích kurzů

Naše vzdělávací a rekvalifikační kurzy jsou vzdělávací programy na vysoké profesionální úrovni, které vedou odborníci s vysokoškolským vzděláním, dlouholetou praxí a zkušenostmi v teoretické i praktické oblasti účetnictví. Někteří z našich lektorů vyučují na vysokých školách, pracují na klíčových pozicích v oblasti účetnictví a daňového poradenství, podílejí se na vývoji účetních programů či provádějí firemní školení na základě specifických požadavků.

Netradiční způsob výkladu

Účetnictví (podvojné účetnictví), daně i mzdy jsou věda založená na logice. Právě zásada podvojnosti účetních zápisů dělá bohužel i spoustě účetních pracovníků problémy. Srozumitelný a logický způsob výkladu tohoto principu, jeho uplatnění v praxi a návaznost účetnictví na daňovou problematiku je hlavní předností našich kurzů. Cílem je nejenom naučit, ale především pomoci pochopit a zbořit častou představu studujících o tom, že výuka této problematiky je nezáživná a nudná.

Individuální přístup k účastníkům vzdělávacích kurzů

Vzdělávací i rekvalifikační kurzy probíhají v příjemném a neformálním prostředí v prostorách naší společnosti ProFi Job Consulting, s.r.o., v centru Brna na ulici Kopečná 20. Počet účastníků kurzu je omezen na maximálně 13 studujících, což umožňuje individuální přístup lektora k jednotlivým účastníkům a velmi příjemné komorní prostředí.

Výukové materiály

Na začátku kurzu obdržíte písemné materiály zpracované formou skript, v nichž je shrnut obsah jednotlivých témat. Nebudete se tedy muset zdržovat zapisováním teoretických poznatků a můžete se plně soustředit na výklad.

Způsob výuky

Každému tématu je věnován nejprve jeho teoretický výklad, za nímž následuje procvičení dané problematiky na příkladech. Výuka v kurzu je velmi intenzivní a je třeba počítat s domácí přípravou v rámci zpracování zadávaných příkladů. Po absolvování akreditovaného vzdělávacího programu (kurzu) a úspěšném složení závěrečné zkoušky obdrží absolvent kurzu rekvalifikační osvědčení s celostátní a doživotní platností.

Jako reakci na současnou situaci, jsme také zařadili ON-LINE výuku. Součástí tohoto způsobu výuky je také šest měsíců poradenství.

  • rekvalifikační vzdělávací program Účetnictví (podvojné účetnictví) akreditovaný MŠMT – pro studující s minimálně středoškolským vzděláním
  • rekvalifikační vzdělávací program Účetnictví (podvojné účetnictví) akreditovaný MŠMT – pro studující se základním vzděláním
  • rekvalifikační vzdělávací program Daňový specialista, akreditovaný MŠMT - pro studující s minimálně středoškolským vzděláním
  • vzdělávací kurz Mzdové účetnictví
  • vzdělávací kurz Daňová evidence
  • seminář Zdravé osobní účetnictví

Po ukončení kurzu, obdrží každý studující OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ. Vydání osvědčení je podmíněno řádnou docházkou.

V rámci našich rekvalifikačních i vzdělávacích kurzů Vám nabízíme individuální personální poradenství zcela ZDARMA!
Využijte tuto jedinečnou možnost!
shadow
Volejte

Máte dotazy? Kontaktujte nás prosím.
Vaše otázky rádi zodpovíme na 774 511 202,
případně prostřednictvím emailu info@profi-job.cz.

Děkujeme.